Jak funguje Express Diet

Co je 5denní proteinová dieta ?

Je to proteinová (bílkovinová) neboli ketonová dieta. Při této dietě jsou tělu dodávány kvalitní bílkoviny s omezeným příjmem sacharidů a tuků. Tělo využívá jako hlavní zdroj energie sacharidy, ale při jejich omezeném množství v potravě, během 5 denní diety, jsou sacharidy rychle spotřebovány a tělo začne využívat, jako zdroj energie, pro své fungování, uložený tuk.

Tím dojde ke změně metabolismu, která se nazývá Ketóza. Aby se během Ketózy zabránilo spalování svalové hmoty, je důležité tělu pravidelně dodávat dostatek bílkovin (proteinů), které zároveň podporují spalování tuků a urychlují metabolismus.

Express Dietobsahuje 4 jídla, nenáročná na přípravu, na každý den 5 denní diety.

Jak to funguje?

Hubnutí bez hladu

Proteiny (bílkoviny) tělo zasytí na delší čas. Nebudete mít brzy hlad. Při nedostatku sacharidů hledá tělo jiný druh paliva pro spalování a dodání energie Přirozeně tak sáhne po tukové zásobě při jejímž spalování se začnou v těle tvořit ketony.

Ketony přispívají k lepší náladě. Důležité je, že tělo nebude mít pocit hladu, protože s pocitem hladu přichází chuť na cukrovinky a následné sklouznutí k jojo efektu.

Jednoduché hubnutí bez výživového specialisty

Balení 5 denní ketonové diety Express Diet obsahuje 20 jídel s vysokým obsahem proteinů, naopak s nízkým obsahem tuků a sacharidů.

Aby tělo nestrádalo, obsahují jídla dostatek vlákniny, vitamínů, minerálů a důležité stopové prvky.

4 hyperproteinová nutričně vyvážená jídla, s omezeným energetickým obsahem pod 850 kcal/den, na každý den.

S instantními jídly, nenáročnými na přípravu, odpadají starosti se složitým sestavováním jídelníčku u výživového poradce, a zároveň nemusíte ztrácet čas v kuchyni při vaření jídel na další den.

Ušetřený čas můžete zužitkovat k důležitějším činnostem nebo k relaxaci.

Dieta bez JoJo efektu

Zapomeňte na redukční „hladovkové“ a zeleninové diety, které kvůli nedostatečnému množství živin zpomalují metabolismus. Až s dietou skončíte. Tělo nebude vědět co s energií, které se mu najednou dostává. Začne jí ukládat do tuků.

Bílkoviny udržují stálou energetickou hladinu v těle, tím oddalují pocit hladu a pomáhají, aby tělo využívalo svoji vlastní nahromaděnou energii (tuky). Pravidelná 4 jídla denně naopak metabolismus zrychlují, protože tělo nestrádá a nemá potřebu ukládat energii na horší časy.

Co bude po 5 denní kůře Express diet

Ani Express ketonová dieta není zázračná. A tak je důležité, po jejím ukončení, dávat pozor při přechodu na běžnou stravu. Neodměňujte se sladkostmi, fastfoody ani tučnými jídly.

Jezte během dne dostatek zeleniny, k obědu a k večeři jezte libové maso.

Pamatujte, že k večeři je důležité konzumovat zejména bílkoviny s minimem sacharidů, které tělo nestačí ke konci dne efektivně zužitkovat a má tendenci je ukládat do tuků.

Chcete-li hubnout i nadále. Můžete v proteinové (ketonové) dietě pokračovat, ale s tím rozdílem, že mezi 3 jídla Express Diet zařadíte oběd (např. kuřecí plátek s poloviční porcí bramborů). Tím si tělo začne pomalu navykat na vyšší přísun energie, ale hyperproteinová jídla Express Diet mu ji budou pomáhat spalovat.

Potom se JOJO efektu nemusíte obávat. Prohlédněte si, jak vypadá připravený balíček Expess Diet a přečtěte si zkušenosti ostatních lidí.

2 komentáře u „Jak funguje Express Diet“

  1. Ta dieta nepatří mezi nejlevnější a nejchutnější, ale faktem je, že se dají pořídit i menší balíčky. Tak jsem si otestoval, tu chuť.

    Odpovědět
  2. No musí se nechat, že jsem s tím shodila 5,5 kilo. Chuťově to není nikterak odporné, ale lepší věci už jsem jedla. Krátkou dobu se to dá vydržet. Je to tedy jen můj názor, protože kamarád, co mě upozornil na tyto stránky si pochutnává na polévkách několikrát do měsíce. Manža má zase rád šejky.

    Odpovědět

Napsat komentář