Zdravá lahev, která pomůže s kontrolou pitného režimu

Může se to zdát jako banalita, ale výsledky mluví za vše. Pitný režim je důležitý při redukci váhy a jeho dodržování má za následek lepší fyzickou pohodu. Vyzkoušet si to je tak snadné a se zdravou lahví o poznání jednodušší, protože si k ní vytvoříte pouto a nikde jí nezapomenete.

Zdravá lahev připomíná klasickou cyklistickou nebo sportovní lahev. Je tomu skutečně tak. Praktičtější obal zatím nikdo nevymyslel, pokud pomineme klasickou uzavíratelnou PET lahev. Jenže k té si člověk nevytvoří pouto, takže ji klidně zapomeneme v kanceláři na stole a společně s ní tam zapomeneme i přehled o denním množství vypité tekutiny.

Optimální pitný režim je od 1,5 – 3 litrů tekutin. Někteří výživoví konzultanti uvádí, že je důležité dopřát si doušek vody každých 15 minut. Toto není dobré řešení. Stejně tak není dobré vypít najednou celý půllitr a pak několik hodin nic nepít. Pijte když je chuť, ale hlídejte si denní množství tekutin.

Lahev vody vždy sebou, ať jdete kamkoli.

Do pitného režimu se počítají veškeré tekutiny, které během dne vypijete, kromě alkoholu. Ano, počítá se káva, čaj a slazené nápoje. Nicméně nesycená čistá voda je pro organismus nejlepší.

Jak to tedy je se zdravou lahví

Zdravá lahev není běžnou jednorázovou PET lahví, kterou po použití bez emocí vyhodíte do kontejneru, má kouzlo, osobitý vzhled a stojí kolem 200 Kč. Už kvůli tomu ji nikde nezapomenete a proto budete mít pod kontrolou pitný režim.

Proč zrovna zdravou lahev

Tradiční sportovní lahve už jako nové zapáchají plastem. Už to samotné je podivnou vlastností snad všech sportovních lahví, které jsem kdy měl. Zdravá lahev je vyrobena z materiálu určeného pro lékařské účely, proto neobsahuje ftaláty a různá změkčovadla. V jednoduchosti.

Prostě nesmrdí a neinfikuje tekutiny.

Do zdravé lahve můžete bez obav nalít i horké tekutiny, takže výhoda pro ty, kteří rádi pijí čaj, maté nebo cokoli jiného. To s běžnou „cyklistickou“ lahví nejde.

Zdravá lahev jde jednoduše rozebrat do posledního dílku, lehce vymýt a vysušit. Je vyrobena z materiálu, který zabraňuje vytváření plísní a nenasává do sebe pachy! A můžete ji vyvařit.

Protože vás bude doprovázet po celý den můžete si vybrat z několika velikostí a barevných kombinací, které se vám líbí. Mezi výhody řadím, že jdou dokoupit náhradní díly jako je zátka nebo celé víčko. Taktéž v různých barvách.

Já ze zdravé lahve piji už několik měsíců a používám ji jak na kole, tak doma a v kanceláři a jsem spokojený, protože opravdu nesmrdí a plísně se netvoří. Nevěříte? Recenze dalších spokojených uživatelů si můžete přečíst třeba zde.

Napsat komentář