Tukožroutská dieta

Tukožroutská dieta slibuje během krátké doby výrazný úbytek tělesné hmotnosti. Během jednoho týdne shodíte až 6 kg, jen díky konzumaci tukožroutské polévky. Co vám nikdo neřekne je, co se děje po skončení diety.

Dieta, která žere tuky je založena na velice jednoduchém principu pojídání tukožroutské polévky, kterou jednoduše připravíte doma z dostupných surovin. Její základ tvoří rajčata, papriky, kořenová zelenina, hlávkové zelí a cibule. Množství zeleniny je závislé pouze na vás.

Zní to senzačně, ale při drobnějším pohledu zjistíte, že vlastně samotná zelenina nemá dostatečné množství živin, které tělo potřebuje. Při tukožroutské dietě sice můžete konzumovat takřka neomezené množství polévky, ale stejně budete neustále trpět hlady.

Samozřejmě, tukožroutská dieta se má držet pouze týden, takže hlad by dal vydržet, ale tělo nebude mít dostatečný přísun bílkovin, které jsou důležité při hubnutí. Co to bude mít za následek?

Tělo bude ztráce hlavně zadržovanou vodu a ztrácet svalovou hmotu. Tím sice docílíte toho, že bude ručička váhy klesat dolů, ale s tělem to nebude tak úplně v pořádku, a co víc, přebytečné tuky vám stejně zůstanou. Co se stane potom?

Po skončení pojídání tukožroutské polévky a po konci „hladovky“ přijde na řadu JO-JO efekt. Ano, výsledky tukožroutské diety se rychle vytratí, ale co je horší, metabolismus bude natolik zpomalený, že si tělo nebude vědět rady s normálním jídlem a získanou energii bude hromadit v těle. Jak jinak než jako tuky a ručička váhy půjde rychle nahoru.

Tukožroutská dieta – co to je?

Tukožroutská dieta je nesmyslným trápením těla hladem a po jejím skončení budete litovat, že jste ji zkusili.

Výhoda tukožroutské diety

Jedinou výhodou tukožroutské diety je zvýšená konzumace zeleniny, která má v sobě spousty minerálních látek, vitamínů a vlákniny, jinak obsahuje jen vodu. Z toho nemůže tělo přežít a zdravě fungovat.

Nechcete-li trpět hladem a nabrat po pár týdnech od skončení diety další tukové zásoby navíc a nechcete-li dále tloustnout tukožroutskou dietu NEDRŽTE. Jestli si myslíte, že bez diety nezhubnete, přečtěte si o proteinové dietě.

Napsat komentář