Jak zhubnout boky rychle a trvale

Trápí vás silnější boky a rádi byste tuto problematickou partii těla zhubli? Víme, jak takzvaná madla lásky zhubnout a vykročit sebevědomě vstříc letošní letní sezóně.

V následujícím článku vám ukážeme, jak by měl vypadat správný redukční jídelníček, představíme vám skvělé tipy na cviky na hubnutí boků a také vám přiblížíme, proč se při hubnutí spolehnout na doplňky stravy. Jste připraveni přijít o několik centimetrů v oblasti boků? Pak se s chutí pusťte do čtení.

Rychlý TIP: Jak zhubnout boky bez cvičení?

Jak zhubnout boky?

Věděli jste, že se svoji postavou není spokojeno až 79 % lidí? A mnoho z nich se trápí právě kvůli silnějším bokům. Zhubnout několik centimetrů v problematických partiích však nemusí být tak těžké, když víte, jak na to.

Odborníci se shodují na tom, že k nejefektivnějšímu hubnutí boků dochází ve chvíli, kdy spojíte vyvážený jídelníček, pravidelné cvičení a kvalitní doplňky stravy.

Vyvážený jídelníček jako základ hubnutí

Štíhlých boků nedosáhnete pouhým pohybem, je také nutné vydat se cestou zdravého životního stylu v podobě vyváženého jídelníčku. Co do jídelníčku při hubnutí boků zařadit?

Zaměřte se na potraviny bohaté na vlákninu, mezi které patří ovoce, zelenina a luštěniny. Pravidelně jezte také bílkoviny ve formě ryb, luštěnin a libového masa. Nezapomínejte ani na zdravé tuky, ke kterým patří ořechy, semínka a avokádo. Naopak vynechejte sladkosti a potraviny z bílé mouky. Nezapomínejte ani na pravidelný pitný režim.

Jak zhubnout jídlem boky a stehna?

Trápí vás silnější boky, stehna a zadek? Při této postavě typu hruška byste měli především omezit nezdravé tuky, mezi které se řadí například ztužené tuky ve smažených jídlech a sladkostech.

Z těchto tuků organismus vytváří velmi snadno tukové zásoby. Jaké potraviny byste naopak do jídelníčku měli zařadit? Celozrnné pečivo, luštěniny, ryby a kuřecí maso.

TIP: Více o hubnutí stehen se dozvíte článku Jak zhubnout stehna.

Jak zhubnou jídlem boky a břicho?

Ukládá se vám tuk v oblasti boků a břicha? Pak byste měli se svou postavou typu jablku do jídelníčku zařadit více zdravých tuků a vyhnout se velkému množství sacharidů.

Skvělou volbou pro váš typ postavy jsou ořechy, avokádo a panenský olivový olej. Když už sáhnete po sacharidech, volte ty, které obsahují vlákninu.

Cviky na hubnutí boků

Ideálním způsobem, jak nejrychleji zhubnout boky, je kombinace:

 • Aerobního cvičení, které byste měli provádět při nízké intenzitě po dobu nejméně 20 až 30 minut
  • běh
  • plavání
  • jízda na kole nebo rotopedu
  • rychlá chůze
  • jízda na kolečkových bruslích
  • tanec
 • Cviků cílených na spodní část těla

Jaké cviky na hubnutí boků můžete vyzkoušet doma? Přinášíme vám hned několik tipů.

Jaké cviky zvolit?

Cviky na boky vybírejte podle toho, jakého efektu chcete dosáhnout. Pokud chcete své boky zhubnout a tvarovat vyvarujte se intenzitě cvičení na maximum. Volte komplexní cviky s nízkou intenzitou a vyšším počtem opakování bez závaží nebo pouze s lehčím závažím.

TIP 1: Unožování v leže

Následující cvičení je zaměřeno hned na několik problematických partií, formuje nejen boky, ale také nohy.

Položte se na bok a mějte obě nohy natažené. Vrchní ruku můžete položit na bok. Následně zvedněte vrchní nohu a poté ji opět přibližte ke spodní noze. Toto cvičení opakujte na obou nohách 10krát po třech sériích.

TIP 2: Klasické dřepy

Klasické dřepy nejsou jen skvělým cvikem na boky, ale také na stehna a zadek.

Jak dřepy správně provádět?

Postavte se rovně a nohy mějte od sebe na šířku boků. Špičky mírně vybočte. V této pozici jděte do hlubokého dřepu tak, aby byly vaše boky pod úrovní kolen.

TIP 3: Úklony stranou

Stůjte mírně rozkročeně a mějte rovná záda. Jednu ruku položte v bok a druhou vzpažte nad hlavu. S výdechem proveďte úklon do strany a zatněte při něm břišní svaly, pánev však nezapojujte.

Při tomto cvičení byste se neměli předklánět ani zaklánět a cvičení byste měli provést 15krát na každou stranu ve třech sériích.

TIP 4: Cvičení s hula hoop obručí

Cvičení, které vás bude zaručeně bavit? Efektivní cvičení s takzvanou hula hoop obručí. Trénink s touto masážní obručí umožňuje spálit až 200 kalorií za pouhých 20 minut a efektivně zeštíhluje postavu především v oblasti pasu a boků.

Jak s obručí správně cvičit?

Měli byste mít mírně ohnutá kolena a jednu nohu vysunout mírně dopředu a hula hoop obruč umístit do pasu tak, aby se opírala o záda. Následně začněte kroužit boky a udržujte tak obruč v pohybu.

Spalovače tuku pro hubnutí boků

Fitness trenéři se shodují na tom, že právě doplňky stravy mohou výrazně ovlivnit celý proces hubnutí.

Není ovšem lehké si na dnešním trhu doplňků vybrat. Dejte si při výběru pozor na složení a také komu je přípravek určen. Ne všehny spalovače jsou vhodné pro ženy.

Složení nejúčinnějších spalovačů

 • Kofein + extrakt ze zeleného čaje
 • Extrakt z pomerančovníku hořkého
 • L-Carnitin
 • Chilli
 • Vitamíny

Jak zhubnout boky bez cvičení

Díky kombinací těchto složek docílíte zrychlení metabolismu a tím i spalování tuku a hubnutí. Výhodou užívání spalovačů je, že fungují i bez namáhavého cvičení.

Abychom Vám ušetřily trápení a čas, vybraly jsem pro Vás nejvhodnější doplněk pro hubnutí problematických partií u žen.

Pokud stejně jako my dáváte přednost užívání čistě přírodních látek, jistě oceníte produkt eSlim, který se osvědčil jak nám, tak mnoha dalším ženám.

Tento spalovač obsahuje všechny důležité složky (zelený čaj, chilli papričky, kofein, vitamín C, l-karnitin a hořký pomeranč).

Vzhledem k tomu, že je tento produkt založený pouze na přírodních látkách, nemusíte se ani obávat žádných vedlejších účinků.

Jaké jsou ověřené účinky přípravku eSlim?

 • Snižuje chuť k jídlu
 • Zlepšuje funkčnost metabolismu
 • Urychluje spalování tuků
 • Má pozitivní vliv na snižování hmotnosti

Nejvýhodněji eSlim koupíte přímo na eshopu výrobce www.eslim.cz. Pro ještě lepší cenu využijte objednávky více balení najednou.

CHCI ZHUBNOUT BOKY

Začněte s hubnutím boků ještě dnes a dosáhněte svého cíle co nejrychleji díky tipům odborníků, které se promění ve vaši vysněnou postavu.

Napsat komentář