Jak zhubnou stehna rychle a efektivně

Věděli jste, že podle statistik se před létem snaží zhubnout více než 57 % lidí? Pokud i vás trápí silnější stehna a chtěli byste je zhubnout, jistě vás potěší tento článek, který vám ukáže, jakou cestou byste se měli vydat – jak zhubnou stehna rychle a efektivně.

Rychlý TIP: Jak zhubnout stehna bez cvičení?

Jak zhubnou stehna

Odpovědí na otázku, jak zhubnout konkrétní problematické partie, v tomto případě stehna, je spojení zdravé stravy, cvičení a v neposlední řadě správných doplňků stavy, které mohou výsledek hubnutí výrazně zefektivnit a urychlit.

Pojďme se tedy podívat na to, jak by měl během hubnutí stehen vypadat váš jídelníček, jaké cviky můžete vyzkoušet v pohodlí domova bez nutnosti návštěvy posilovny a jaké doplňky stravy zvolit.

Jak zhubnout stehna pomocí stravy?

Co se týče stravy, pravidlo je poměrně jednoduché, zvolte zdravý životní styl. V první řadě co nejvíce omezte nezdravé tuky, tělo má totiž tendenci ukládat tuky v partiích, které se snažíme zhubnout. Do svého jídelníčku byste měli naopak zařadit hodnotné sacharidy a bílkoviny, příkladem může být celozrnné pečivo, zelenina, rybí maso a luštěniny. Nezdravé tuky byste také měli nahradit těmi zdravými, které najdete například v ořeších.

TIP: Potraviny, které jsou nejúčinnějšími „tukožrouty“

Do svého hubnoucího jídelníčku můžete také zařadit potraviny, které pomáhají tělu účinně spalovat tuky. Mezi tyto potraviny patří například olivový olej, který je plný blahodárných mononenasycených mastných kyselin, vaječné bílky obsahující velké množství bílkovin, ryby, fazole, brokolice, která je známou českou superpotravinou, bobulovité ovoce nebo ananas.

Cvičení na hubnutí stehen

Zdravý jídelníček by měl být doplněný také o efektivní cvičení, které hubnutí stehen urychlí.

Mnoho námi doporučených cviků vám navíc pomůže s úbytkem centimetrů nejen v oblasti stehen, ale také lýtek, boků, břicha a zadku.

TIP 1: Skákání přes švihadlo

Jedním ze skvělých způsobů, jak zhubnout stehna, je skákání přes švihadlo. Pokud s hubnutím stehen teprve začínáte, myslete na to, že byste rozhodně neměli přepálit start. Proto ideálně zvolte pomalý jogging nebo právě skákání před švihadlo.

Jak cvičit, aby bylo skákání přes švihadlo co nejefektivnější? Střídejte levou a pravou nohu jako když běžíte na místě a držte rovná záda. Důležité je také hlídat si svou tepovou frekvenci. Předností skákání přes švihadlo je také skutečnost, že pomáhá zhubnout nejen stehna, ale také lýtka.

TIP 2: Výpady

Dalším účinným cvičením na zhubnutí stehen jsou výpady, které posilují vnitřní, zadní i přední stranu stehen a v neposlední řadě pomáhají hubnout i zadek.

Jak na ně? Ze stoje udělejte krok vpřed a snižte těžiště, dejte si ale pozor na to, aby vaše koleno nepřesahovalo špičku. Nohy můžete buď střídat, nebo si nejdříve udělat výpady na jednu a poté na druhou stranu a to minimálně desetkrát.

TIP 3: Kmity vleže

Skvělým způsobem, jak zhubnout nejenom stehna, ale také břicho a boky jsou kmity vleže. Položte se na bok a horní nohu pokrčte a spodní natáhněte a mějte chodidlo v takzvané fajfce. Mějte celé tělo zpevněné a hlavu volně položenou. Následně zvedněte pomalu spodní nohu a ve výšce zhruba 40 cm nad zemí zastavte a svižně s ní kmitejte. To samé opakujte také s druhou nohou a nezapomeňte pravidelně dýchat.

TIP 4: Chůze

Nejpřirozenější aktivitou pro tělo je bezesporu chůze. Věděli jste, že při správném tempu můžete chůzí spálit až 300 kalorií za hodinu?

Chůze zlepšuje celkovou kondici a je také jedním z nejlepších způsobů, jak zhubnout stehna. Nejlepšího výsledku dosáhnete, když si naplánujte procházku v rozmezí od 1,6 km až po 5 km pětkrát týdně.

Jak zhubnout vnitřní stranu stehen?

Chcete se zaměřit na vnitřní stranu stehen? Přinášíme vám dva tipy na účinné domácí cviky.

TIP 1: Stlačování míče

Na toto cvičení budete potřebovat libovolný měkký míč. Lehněte si na zem a pokrčte nohy, míč si dejte mezi kolena a po dobu 3 sekund je tlačte k sobě a následně povolte. Cvičení opakujte alespoň 25krát po třech sériích.

TIP 2: Hluboké dřepy

Stoupněte si rovně a přidržte se stolu nebo židle. Nohy mějte od sebe a špičky vytočte směrem ven. Následně se nadechněte a pomalu klesejte do dřepu. Ve dřepu chvíli vydržte a s výdechem opět stoupněte. Toto cvičení opakujte 10krát po třech sériích.

Jak často cvičit?

Odborníci doporučují, že byste měli cvičit minimálně 4krát týdně po dobu 30 až 60 minut.

Spalovače tuku pro hubnutí stehen

Jak vám s hubnutím stehen pomohou doplňky stravy?

Odpovědí na to, jak nejrychleji stehna zhubnout, je spojení zdravé stravy, pravidelného cvičení a doplňků stravy, které výrazně zrychlují metabolismus, snižují chuť na jídlo, zaručují lepší spalovaní a v celkově pomáhají snížit hmotnost.

Doplňků je ta trhu velké množství. Ne všechny jsou ale vhodné pro ženy a někdy nemají dostatečnou účinnost.

Složení nejúčinnějších spalovačů

  • Kofein + extrakt ze zeleného čaje
  • Extrakt z pomerančovníku hořkého
  • L-Carnitin
  • Chilli
  • Vitamíny

Díky vyvážené kombinaci těchto složek dosáhnete nejlepšího výsledku. Kofein se zeleným čajem spolu s pomerančovníkem rozhýbe Váš bazální metabolismus. Další složky ještě více umocní výsledný efekt.

Jak zhubnout stehna bez cvičení

Ano, lze hubnout i bez namáhavého cvičení. Je, ale nutné zvolit optimální spalovač. Při výběru dejte pozor, aby doplněk primárně:

  • Zrychloval metabolismus i v klidovém režimu
  • Snižoval chuť na jídlo dlouhodobě

Abychom Vám ušetřily čas a trápení, kterým jsme se samy prošly, vybraly jsem pro Vás nejvhodnější doplněk pro hubnutí problematických partií u žen.

Osvědčil se jak u nás v redakci, tak i u dalších žen 45+.

TIP: eSlim

Spalovač tuků eSlim obsahuje všechny potřebné složky v ideálním poměru.

Je určený přímo pro ženy a dokonale se hodí pro hubnutí problematických partií jako stehna a boky.

Nejlevněji jej koupíte přímo na stránkách výrobce: www.eslim.cz a doporučujeme zde využít množstevní slevy.

Čistě přírodní doplňkem stravy, který je certifikovaný Úřadem veřejného zdravotnictví.

Tento produkt se skládá ze zeleného čaje, kofeinu, chilli papriček, vitamínu C, pomerančovníku hořkého a l-karnitinu a nemá žádné vedlejší účinky.

CHCI ZHUBNOUT STEHNA

Získejte co nejrychleji svou vysněnou postavu. Zaměřte se na zdravou stravu, pravidelné cvičení a zefektivněte hubnutí pomocí kvalitních přírodních doplňků stravy.

Napsat komentář